Apie programą
Europos Komisijos kvietimai
Tarptautiniai renginiai
Partnerių paieška
Dalyvavimo statistika
Nemokamos konsultacijos
Parama rengti paraiškas
Parama susitikti konsorciumams
Parama ieškoti partnerių
Prizai

Individualių susitikimų savaitės MVĮ dalyvavimo galimybėms H2020 aptarti

_konsultacijos.jpg

Data: 2020 m. vasario 20 d. – kovo 5 d.
Vieta: MITA, A. Goštauto g. 12, II aukštas, LT-01108, Vilnius

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia Lietuvos mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) atstovus prieš teikiant H2020 paraišką konsultuotis su teminės (angl. NCP National Contact Point) srities atstove dr. Edita Bagdonaite.

H2020 MVĮ priemonės 2 etapo (EIC Accelerator pilot - SME Instrument) paraiškų priėmimas baigiasi š. m. kovo 18 d. Priemonė finansuoja inovacijų veiklas, pasirengimo prekybai etapą, įmonės plėtrą. H2020 MVĮ priemonės paraiška rengiama anglų kalba pagal nustatytą formą bei pateikiama Europos Komisijos SEDIA (Single Electronic Data Interchange Area) platformoje. 

INNOWWIDE kvietimas baigiasi š. m. kovo 31 d. Paraiškos priimamos INNOWWIDE platformoje. Pavyzdinė INNOWWIDE paraiškos forma. Šis kvietimas skirtas MVĮ siekiančioms patikrinti savo novatoriškos idėjos techninį, komercinį, teisinį ir socialinį bei ekonominį įgyvendinamumą, turinčioms ambicijų sukurti naują produktą, procesą ar paslaugą su strateginiu tarptautiniu partneriu (Brazilija, Rusija, Indija ir kt.).

Susitikimo metu gausite naudingų patarimų kaip parengti kokybišką paraišką, kokių metodinių reikalavimų būtina laikytis, į ką svarbu atkreipti dėmesį aprašant projekto naujumą, poveikį ir įgyvendinimo planą. Individualiuose susitikimuose NCP nemokamai atlieka rengiamų paraiškų pirminio ir galutinio variantų patikrinimą (angl. pre-reading), pateikia sukauptą kasdieninio bendravimo su paraiškų rengėjais gerąją patirtį.

Dalyvių registracija – individualus susitikimo laikas ir data suderinami elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktai
Dr. Edita Bagdonaitė (SME-NCP), tel. +370 604 76851, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


© MOKSLO, INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ AGENTŪRA, VALSTYBĖS BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA. DUOMENYS KAUPIAMI IR SAUGOMI JURIDINIŲ ASMENŲ REGISTRE.
A. GOŠTAUTO 12-219, LT-01108 VILNIUS. TEL. +370 (5) 2644708; FAKSAS +370 (5) 2312292; EL. PAŠTAS Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.