Apie programą
Europos Komisijos kvietimai
Tarptautiniai renginiai
Partnerių paieška
Dalyvavimo statistika
Nemokamos konsultacijos
Parama rengti paraiškas
Parama susitikti konsorciumams
Parama ieškoti partnerių
Prizai
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Naujame H2020 kvietimo biudžete planuojama skirti 700 mln. eurų sveikatos, demografinių pokyčių ir gerovės sričių tyrimų finansavimui

Naujame H2020 kvietimo biudžete planuojama skirti 700 mln. eurų sveikatos, demografinių pokyčių ir gerovės sričių tyrimų finansavimui

_mokslas.jpg

Įgyvendinant programą „Horizontas 2020“ (H2020) sprendžiami didžiausi visuomenei iškilę uždaviniai. Sveikatos, demografinių pokyčių ir gerovės sričių mokslinių tyrimų finansavimui 2019 m. yra numatyta skirti apie 700 mln. eurų. Nuo š. m. liepos 26 d. bus galima teikti paraiškas personalizuotos ir regeneratyvinės medicinos tyrimams, naujiems kompleksinių susirgimų terapijos metodams, ankstyvai infekcinių susirgimų diagnostikai, naujoviškiems infekcinių ligų gydymo metodams, mamos ir vaiko sveikatos stiprinimui, naujiems skaitmeniniams sprendimams aktyviam ir sveikam senėjimui, didžiųjų duomenų ir dirbtinio intelekto taikymui onkologinių ligų gydymo rezultatų monitoringui ir kt. Plačiau apie kvietimų tematikas ir paraiškų pateikimo terminus informuojama Dalyvių portale:

Papildoma informacija „SC1 Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“ paraiškų rengėjams:

Mokslininkai ir tyrėjai, universitetų, mažų ir vidutinių įmonių, ligoninių ir pacientų organizacijų atstovai yra kviečiami rengti H2020 paraiškas bei aktyviai bendradarbiauti sveikatos sektoriaus projektinėse veiklose.

Kontaktinė informacija (Health-IMI2-NCP LT):

  • Dr. Edita Bagdonaitė, tel. tel. (+370) 604 76851, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Dr. Saulius Marcinkonis, tel. (+370) 676 17256, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

© MOKSLO, INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ AGENTŪRA, VALSTYBĖS BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA. DUOMENYS KAUPIAMI IR SAUGOMI JURIDINIŲ ASMENŲ REGISTRE.
A. GOŠTAUTO 12-219, LT-01108 VILNIUS. TEL. +370 (5) 2644708; FAKSAS +370 (5) 2312292; EL. PAŠTAS Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.