Apie programą
Europos Komisijos kvietimai
Tarptautiniai renginiai
Partnerių paieška
Dalyvavimo statistika
Nemokamos konsultacijos
Parama rengti paraiškas
Parama susitikti konsorciumams
Parama ieškoti partnerių
Prizai
  • Pradžia
  • Naujienos
  • „NUCL-EU 2020“ internetinis seminaras siekiantis supažindinti ir atkreipti dėmesį į skaidrumą ir visuomenės įsitraukimą į Euratomą

„NUCL-EU 2020“ internetinis seminaras siekiantis supažindinti ir atkreipti dėmesį į skaidrumą ir visuomenės įsitraukimą į Euratomą

2020-02-13.png

Kviečiame jus prisijungti prie internetinio seminaro, kurį rengia „NUCL-EU 2020“, siekiant supažindinti ir atkreipti dėmesį į skaidrumą ir visuomenės įsitraukimą į Euratomą.

Šis internetinis seminaras skirtas suteikti jums supratimą, kaip veiksminga ir atvira komunikacija gali prisidėti kuriant tvirtą branduolinės energijos sektoriaus politiką. Piliečių dalyvavimas yra būtinas kuriant tvarias ir patikimas ilgalaikes energetikos strategijas. Be to, Europos įstatymai ir tarptautinės sutartys užtikrina skaidrumą ir veiksmingą visuomenės dalyvavimą kuriant ir įgyvendinant branduolinės energijos programas.

Antroji dalis bus klausimų ir atsakymų sesija, kurios metu bus atsakyta į susijusius klausimus.

Kada: 2020 m. Vasario 19 d., trečiadienis, 11.00–12.15 val. vidurio Europos laiku.

Lektorius: César CHENEL RAMOS, Jungtinio tyrimų centro mokslinės-techninės paramos pareigūnas.

Dalyvių registracija.

Kadangi vietų yra nedaug ir dalyvavimas bus „pirmas atėjai, pirmas gavai“ principu, registracija baigsis, kai bus pasiektas maksimalus dalyvių skaičius.

Kontaktai: Bruno Mourenza, Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


© MOKSLO, INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ AGENTŪRA, VALSTYBĖS BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA. DUOMENYS KAUPIAMI IR SAUGOMI JURIDINIŲ ASMENŲ REGISTRE.
A. GOŠTAUTO 12-219, LT-01108 VILNIUS. TEL. +370 (5) 2644708; FAKSAS +370 (5) 2312292; EL. PAŠTAS Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.