Apie programą
Europos Komisijos kvietimai
Tarptautiniai renginiai
Partnerių paieška
Dalyvavimo statistika
Nemokamos konsultacijos
Parama rengti paraiškas
Parama susitikti konsorciumams
Parama ieškoti partnerių
Prizai
 • Pradžia
 • Naujienos
 • EIT Food Government Executive Academy (GEA) – renginys, subursiantis agro-maisto inovatorius

EIT Food Government Executive Academy (GEA) – renginys, subursiantis agro-maisto inovatorius

2019-08-26-2.jpg

EIT Food Government Executive Academy (GEA) spalio 23 – 25 dienomis, Varšuvoje, suburs atstovus iš15 šalių, kurie dirba agro-maisto inovacijų srityje, apjungiant pramonės, akademinės bendruomenės ir valstybines institucijas.

Akademiją agro-maisto atstovams organizuoja Varšuvos Universitetas, Europos Inovacijų ir Technologijų institutas EIT Food, kurio veiklas Lietuvoje koordinuoja Kauno Technologijos Universitetas (KTU) bei industriniai partneriai – Danone, PepsiCo, Siemens ir VTT.

Akademija yra patariamoji ir gebėjimus ugdanti programa, kurios metu pateikiamos įžvalgos, atliepiančios iššūkius, susijusius su maisto sistemos naujovėmis ir reglamentavimu. Tai taip pat puiki platforma keistis gerąja patirtimi, kuri prisidės prie tolesnio patobulintos mokslinių tyrimų ir inovacijų sumanios specializacijos strategijų (S3) ir būsimų veiksmų programų vystymo, pagrįstų ES Struktūriniais ir Investiciniais fondų planais (2021-2027).

GEA suteikia galimybę praplėsti ar suburti naujus kontaktus su kitų šalių vyriausybių atstovais.

Kada?

Programa vyks nuo spalio 23 iki 25 dienos, Varšuvoje (Lenkijoje).

Paraiškos dalyvavimui priimamos nuo birželio 24 d. iki rugsėjo 6 d. Registruotis galite ČIA

Esminė informacija:

 • Mokymai, skirti spręsti realius, praktinius iššūkius, kuriuos patiria dabartinė maisto pramonė ir aktualūs šios srities industrijos bei vartotojų poreikiai;
 • Paskaitos, pateikiančios įžvalgas apie maisto sistemos kompleksiškumą, pažangiausias technologijas ir inovacijas, vystomas agro-maisto srityje;
 • Interaktyvi mokymo programa, grįsta realiais pavyzdžiais ir atvejais;
 • Galimybė dirbti su agro-maisto srities ekspertais ir inovacijų vadybos specialistais;
 • Patekę į Akademiją, dalyviai mokymus gauna NEMOKAMAI, taip pat jiems padengiamos kelionės ir apgyvendinimo išlaidos iki 1000 EUR (pagal Horizon 2020 taisykles)
 • Tai puiki galimybė užmegzti ryšius ir plėtoti tinklaveiką su tarptautiniais politikos formuotojais, dirbančiais agro-maisto srityje, Sumanios Specializacijos Strategijos strategais, pasikeisti gerąja patirtimi ir tokiu būdu gerinti nacionalinę ir regioninę politikas.
 • Mokymu metu bus pateikia informacija apie ateityje paleidžiamas agro-maisto programas, atsižvelgiant į Europos struktūrinių ir Investicinių fondų 2021-2027 planus.

Dalyviai

Būsite vienas iš keturiasdešimt penkių asmenų, atstovaujančių 15 RIS šalis (Kroatija, Čekija, Estija, Graikija, Vengrija, Italija, Latvija, Lietuva, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija, Turkija). 

Akademijos metu sutiksite kitų šalių vyriausybinių institucijų atstovus, vadovus, vadybininkus, mokslininkus ir kitus ekspertus, dirbančius agro-maisto pramonės srityje, nevyriausybiniame sektoriuje bei Europos Sąjungos institucijose ar žiniasklaidoje. 

Rekomendacijos kandidatuojančiam:

 • Būti įsitraukusiam į Sumanios Specializacijos prioritetų, susijusių su agro-maisto sritimi planavimu, įgyvendinimu ir/ar stebėsena savo šalyje (pvz. MTEP darbai);
 • Turėti tinkamų žinių ir patirties viešosios politikos vystyme regioniu ar nacionaliniu mastu;
 • Turėti lyderystės potencialą bei patirties, koordinuojant projektus arba naujas iniciatyvas, susijusias su agro-maisto sritimi.
 • Turėti gebėjimų novatoriškai spręsti problemas ir norėti sprendimo būdais pasidalinti su EIT Food GEA dalyviais.

Mokymai vyks anglų kalba, dėl to anglų kalbos žinios yra būtinos.

Jei turite klausimų, kreipkitės Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


© MOKSLO, INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ AGENTŪRA, VALSTYBĖS BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA. DUOMENYS KAUPIAMI IR SAUGOMI JURIDINIŲ ASMENŲ REGISTRE.
A. GOŠTAUTO 12-219, LT-01108 VILNIUS. TEL. +370 (5) 2644708; FAKSAS +370 (5) 2312292; EL. PAŠTAS Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.