Apie programą
Europos Komisijos kvietimai
Tarptautiniai renginiai
Partnerių paieška
Dalyvavimo statistika
Nemokamos konsultacijos
Parama rengti paraiškas
Parama susitikti konsorciumams
Parama ieškoti partnerių
Prizai
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) 2018 m. kvietimai

Europos inovacijų ir technologijų instituto (EIT) 2018 m. kvietimai

2017-09-07.jpg

Europos inovacijų ir technologijų institutas (EIT) yra ES bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ dalis. EIT skatina talentingus verslininkus, remia naujas idėjas, kuria „žinių trikampį“, kurį sudaro pirmaujančios įmonės, universitetai ir tyrimų centrai, ir taip formuoja dinamiškas tarpvalstybines partnerystės struktūras.

EIT Regioninė inovacijų sistema (EIT RIS) yra paramos programa, skirta padėti didesniam skaičiui organizacijų visoje Europoje pasinaudoti EIT darbo vaisiais ir dalyvauti jo veikloje. EIT RIS tikslas – didinti novatoriškumą tuose Europos regionuose, kurie dar nebendradarbiauja su EIT ir jo inovacijų bendrijomis.

Pagal Europos Komisijos 2016 m. ES Inovacijų švieslentė rezultatus, EIT RIS paramos programoje finansavimas skiriamas vidutinėms (ang. moderate innovators) ir nuosaikiosioms (angl. modest innovators) novatorėms. Įmones, universitetus, mokslinių tyrimų laboratorijas ir suinteresuotųjų šalių organizacijas EIT RIS įtraukia į didžiausią Europos inovacijų bendriją. 

EIT inovacijų bendrijos kuria ir randa novatoriškus didelių uždavinių sprendimus tokiose srityse kaip energetika, klimatas, sveikata, žaliavos, skaitmeninimas ir maistas. Dabar veikia šešios EIT inovacijų bendrijos:

2018 m. ketinama įsteigti dvi naujas inovacijų bendrijas:

  • EIT Gamybos ŽIB stiprins ir plėtos Europos gamybos pramonės konkurencingumą;
  • EIT Judumo mieste ŽIB užtikrins tvarius judumo mieste sprendimus.

Paraiškų priėmimas: 2018 m. sausio 12 d. – 2018 m. liepos 12 d.

Plačiau apie 2018 m. kvietimą čia

Paraiškų vertinimo kriterijai pdf

Renginiai:

  • EIT Awareness Day: Talinas, 2017 m. spalio 13 d.
  • INNOVEIT 2017: Budapeštas, 2017 m. spalio 16 – 17 d.
  • EIT Informacinė diena: Briuselis, 2018 m. vasario 13 d.

© MOKSLO, INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ AGENTŪRA, VALSTYBĖS BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA. DUOMENYS KAUPIAMI IR SAUGOMI JURIDINIŲ ASMENŲ REGISTRE.
A. GOŠTAUTO 12-219, LT-01108 VILNIUS. TEL. +370 (5) 2644708; FAKSAS +370 (5) 2312292; EL. PAŠTAS Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.