Apie programą
Europos Komisijos kvietimai
Tarptautiniai renginiai
Partnerių paieška
Dalyvavimo statistika
Nemokamos konsultacijos
Parama rengti paraiškas
Parama susitikti konsorciumams
Parama ieškoti partnerių
Prizai
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Europos Komisija atlieka 7BP ir H2020 finansavimą gavusių tyrėjų apklausą apie CORDIS paslaugas

Europos Komisija atlieka 7BP ir H2020 finansavimą gavusių tyrėjų apklausą apie CORDIS paslaugas

2018-07-10_3.jpg

Europos Komisija inicijavo nuomonės apie Bendrijos mokslinių tyrimų ir plėtros informacinės tarnybos (Community Research and Development Information Service, CORDIS) paslaugas tyrimą. Paskelbtas trumpas pasitenkinimo CORDIS paslaugomis klausimynas, jį pildyti kviečiami 7-osios bendrosios programos (7BP) ir programos „Horizontas2020“ (H2020) projektus vykdę ir vykdantys tyrėjai.

Tyrėjų nuomonės apklausa yra anoniminė, ją Europos Komisija atlieka siekdama tobulinti CORDIS interneto portalo galimybes.

CORDIS yra pagrindinė Europos Komisijos duomenų talpykla ir portalas, kuriame skelbiama visa informacija apie tyrėjų vykdytus ir vykdomus Europos Sąjungos bendrųjų programų projektus bei jų rezultatus. Čia programų dalyviams ir potencialiems projektų rezultatų vartotojams teikiama vieša Europos Komisijos informacija (duomenų suvestinės apie projektus, skelbtinos ataskaitas, siekiami rezultatai), projektų ir jų rezultatų sklaidai bei panaudojimui skirta informacija (naujienos, renginiai, sėkmės istorijos, žurnalai ir kita), nuorodos į daugelį interneto šaltinių, pavyzdžiui, atvirosios prieigos straipsnius ar kitas interneto svetaines.

Pasitenkinimo CORDIS paslaugomis klausimynas.


© MOKSLO, INOVACIJŲ IR TECHNOLOGIJŲ AGENTŪRA, VALSTYBĖS BIUDŽETINĖ ĮSTAIGA. DUOMENYS KAUPIAMI IR SAUGOMI JURIDINIŲ ASMENŲ REGISTRE.
A. GOŠTAUTO 12-219, LT-01108 VILNIUS. TEL. +370 (5) 2644708; FAKSAS +370 (5) 2312292; EL. PAŠTAS Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.