Kviečiame dalyvauti tarptautinėje kosmoso informacijos dienoje ir partnerių paieškos renginyje Berlyne

2018-10-02.jpg

Vokietijos kosmoso centras ir ES bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos Horizon 2020 nacionalinių koordinatorių tinklas COSMOS 2020 2018 m. lapkričio 14 -15 d. organizuoja Tarptautinę kosmoso informacijos dieną ir partnerių paieškos renginį Berlyne (Vokietija).

Pagrindinis renginio tikslas yra supažindinti su Horizon 2020 Kosmoso potemės 6-ojo kvietimo galimybėmis ir suteikti betarpiškos informacijos apie kitus H2020 Kosmoso kvietimus. Renginio dalyviai bus informuojami apie Kosmoso potemės 2019 – 2020 m. Darbo programą bei galės iš karto diskutuoti su jos rengėjais, taip pat pasisemti idėjų paraiškų rašymui. Kadangi šiuo metu ruošiama naujoji ES Bendroji programa, renginio metu bus galima gauti išankstinės informacijos. Renginio metu vyks partnerių paieškos sesijos, kurių metu galima užmegzti kontaktus su potencialiais partneriais, o projektų pristatymo (angl. pitch) sesijos suteiks puikią galimybę pristatyti savo idėjas ir konsultuotis.
Renginyje skatinamos dalyvauti įmonės, aukštosios mokyklos, tyrimų centrai, viešosios įstaigos, kitos organizacijos.

Įmonės, mokslo ir studijų institucijos, norinčios dalyvauti šioje informacinėje dienoje, gali kreiptis į MITA dėl kelionės išlaidų finansavimo. Finansuojamų išlaidų suma - 600 eurų.

Aktuali informacija dėl kelionės išlaidų finansavimo:

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti https://h2020-berlin-space-info-day.b2match.io/home

Registracija vykdoma iki 2018 m. lapkričio 11 d.