Atnaujinta partnerystės platforma padės pasirengti naujiems IMI2 kvietimams

2017-07-21.jpg

Malonu informuoti, kad atsižvelgiant į būsimas „Horizontas 2020“ Inovatyvios medicinos iniciatyvos (IMI2) kvietimų temas, atnaujinta IMI2 partnerystės platforma (http://www.imi.europa.eu/apply-funding/future-topics ). Informacija apie būsimus IMI 2 kvietimus teikti paraiškas yra išankstinė (paviešinti šiuo metu svarstomų temų projektai) ir su sąlyga, kad IMI2 valdyba pritars pasiūlytoms kvietimo tematikoms. Naujas kvietimas planuojamas š. m. liepos 18 d. Potencialius IMI2 pareiškėjus kviečiame susipažinti su internetinių seminarų medžiaga: https://www.imi.europa.eu/news-events/events/imi2-call-15-and-16-webinars

IMI2 partnerystės platforma http://www.imi-partnering.eu leidžia potencialiems IMI2 pareiškėjams greitai rasti tinkamus bendradarbiavimo partnerius. Platformoje paskelbta daugiau nei 970 profilių, tarp jų 230 MVĮ iš 38 skirtingų šalių!
Maloniai kviečiame registruotis atnaujintoje IMI2 partnerystės platformoje.

Kontaktinė informacija
Dr. Edita Bagdonaitė, Health-IMI2-NCP LT, tel. (+370) 604 76851, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.