Ar norite dalyvauti tarptautiniame Europos Sąjungos finansuojamame konsorciume?

2017-07-20.jpg

Ar esate aktyvus nanotechnologijų, pažangių medžiagų, gamybos ir (arba) pramoninės biotechnologijos srityje? Ar turite inovatyvių idėjų, kaip kurti naujus arba patobulinti esamus produktus ir medžiagas bei prisidėti prie pažangios ir tvarios gamybos?

Europos Sąjungos (ES) mokslinių tyrimų ir inovacijų programa „Horizontas 2020“ finansuoja tarpvalstybines mokslinių tyrimų grupes, norinčias įgyvendinti savo novatoriškas idėjas ir spręsti energijos vartojimo efektyvumo, skaitmeninimo, klimato kaitos, sveikatos, žiedinės ekonomikos ir kitus iššūkius. Apie „Horizontas 2020“ finansuotų projektų pasiektus aukštus rezultatus galite sužinoti čia: http://ec.europa.eu/research/infocentre/theme_en.cfm?item=Industrial%20research

Investicijų į naujas technologijas, ypač į nanotechnologijas, pažangias medžiagas, pažangią gamybą ir perdirbimą bei biotechnologijas (toliau – NMBP) siekis, kad Europos pramonė taptų konkurencingesnė ir tvaresnė. 2018-2020 m. planuojami du kvietimai teikti paraiškas. Finansavimą gali gauti mokslo ir studijų institucijos, mokslinių tyrimų centrai, pramonės įmonės, mažos ir vidutinės įmonės, privačios bendrovės ir kt.

Jei norite dalyvauti „Horizontas 2020“ tarptautiniame konsorciume, kurio tikslas yra bendradarbiauti ir kurti inovacijas, Jums reikia:

• Susipažinti su NMBP darbo programoje pdf esamomis dalyvavimo galimybėmis („Kvietimai teikti paraiškas“ ).
• Rasti konsorciumą ar partnerius, su kuriais galite parengti paraišką. Rekomenduojame kreiptis į nacionalinius atstovus (angl. National Contact Points – NCP)  bei užpildyti Partnerių paieškos formą pdf
• Analizuoti susijusius dokumentus pdf bei suprasti ES politinius prioritetus.

Linkime sėkmės rengiant paraišką!

Kontaktai
Dr. Edita Bagdonaitė, NMBP NCP, MITA, MTEPI programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyrius, tel. (8 5) 26 44 700, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.