H2020 Bio-pramonės iniciatyvos (BBI JU) penktasis kvietimas teikti paraiškas

2018-04-12.jpg

Maloniai informuojame, kad š. m. balandžio 11 d. Europos Komisijos ir Bio-pramonės konsorciumo viešojo ir privataus sektorių partnerystė „Bio-pramonės bendroji iniciatyva“ paskelbė 5-ąjį kvietimą teikti paraiškas, kurio biudžetas – 115 mln. eurų. Be to, tikimasi sulaukti papildomo (in kind) apie 45 mln. eurų projektų dalyvių įnašo.

Bio-pramonės bendrosios iniciatyvos tikslas yra vykdyti įvairią veiklą tarpusavyje bendradarbiaujant suinteresuotiesiems subjektams, susijusiems su biologinės pramonės vertės grandine, įskaitant MVĮ, mokslinių tyrimų ir technologijų centrus ir universitetus.

Kvietimai teikti paraiškas paskelbti 4-iose strateginėse kryptyse:

  1. žaliavos;
  2. procesai;
  3. produktai;
  4. įsisavinimas rinkoje. 

Paraiškos gali būti teikiamos mokslinių tyrimų (RIA), inovacijų (IA, DEMO, FLAG) ir koordinavimo bei paramos (CSA) veiklų finansavimui gauti.

Paraiškos priimamos iki 2018 m. rugsėjo 6 d.

Plačiau apie kvietimo temas ir paraiškų rengimo sąlygas rasite „Horizontas 2020“ dalyvių portale: https://ec.europa.eu/research/participants/...

Papildoma informacija:

MITA teikia nemokamas konsultacijas H2020 paraiškų rengėjams. Bio-NCP (angl. National Contact Point) dr. Edita Bagdonaitė gali padėti visuose BBI JU paraiškos rengimo žingsniuose t. y. pakonsultuoti kaip pasirinkti tinkamą BBI JU kvietimo temą, kaip surasti partnerius, atlikti paraiškos pirminio ir galutinio variantų patikrinimą (pre-reading), patarti kaip tobulinti paraišką.

Kontaktai

Dr. Edita Bagdonaitė, MITA, MTEPI programų ir tarptautinio bendradarbiavimo skyrius, tel. (8 5) 26 44 700, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.