H2020 Inovatyvios medicinos iniciatyvos (IMI2) keturioliktasis kvietimas teikti paraiškas

2017-07-21.jpg

Maloniai informuojame, kad nuo š. m. kovo 15 d. galima teikti paraiškas H2020 Inovatyvios medicinos iniciatyva (IMI2) 14-ojo kvietimo tematikų įgyvendinimui.

Kvietimo biudžetas: 167 277 360 Eur.
Projektinė veikla: Moksliniai tyrimai ir inovacijos.
Finansavimo intensyvumas: 100 %.
Minimalios dalyvavimo sąlygos:  ≥ 3 nepriklausomi juridiniai asmenys, įsteigti ES valstybėse narėse ar asocijuotose šalyse.

Paraiškos teikiamos pagal 4 temines kryptis. Plačiau: https://ec.europa.eu/research/participants/portal/...

Pirmojo etapo trumposios paraiškos priimamos iki š. m. birželio 14 d.

Kodėl verta teikti paraišką IMI2 kvietimui?

IMI kvietimai teikti paraiškas yra puiki proga mokslininkams dalyvauti novatoriškuose bendradarbiavimo projektuose, kurių tikslas - suteikti pacientams realios naudos. Mokslininkai, MVĮ tyrėjai, ligoninių ir pacientų organizacijų atstovai yra kviečiami įsitraukti į IMI2 projektines veiklas.

IMI2 sėkmės istorijų puslapyje pateikiama informacija apie tai, kokių rezultatų tikisi pasiekti IMI projektų dalyviai. http://www.imi.europa.eu/projects-results/success-stories-projects

Maloniai kviečiame registruotis ir artimiausiu metu dalyvauti internetiniuose seminaruose, kuriuose bus pateikiama informacija apie dalyvavimą bei paraiškų rengimą: www.imi.europa.eu/news-events/events/imi2-call-14-webinars

Kontaktinė informacija

Dr. Edita Bagdonaitė, Health-IMI2-NCP LT,  tel. +37052644700, el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.