Kviečiame dalyvauti TYKU2 mokslo misijoje energetikos srities specialistus

2017-10-02.jpg

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia Lietuvos mokslininkus ir tyrėjus, dirbančius energetikos srityje, dalyvauti MITA koordinuojamo ES projekto TYKU2 mokslo misijoje į Belgiją, Briuselį.

Š. m. spalio 24-25 d. Europos Komisija organizuoja informacinį renginį, kuriame bus pristatomi 2018 – 2020 m. programos „Horizontas 2020“ teminės srities „Saugi, švari ir efektyviai naudojama energija“ kvietimai teikti paraiškas. Lietuva gali sėkmingai įsijungti ir dalyvauti programos „Horizontas 2020“ projektuose, todėl tikslinga atrinkti ir siųsti geriausius energetikos mokslo specialistus į šį renginį, besidominčius tarptautine partneryste ir pasirengusius rengti naujus projektus.

MITA organizuoja mokslo misiją į šį renginį ir planuoja atrinkti ir paremti nuo 5 iki 10 atstovų dalyvavimą iš įvairių organizacijų. Tinkamos dalyvavimo misijoje išlaidos, kurios gali būti kompensuojamos: kelionės išlaidos, apgyvendinimo išlaidos, maistpinigiai ir kt.

Paraiškos teikiamos iki 2017 m. spalio 10 d. el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kontaktai pasiteirauti: ​ Sonata Juciutė, tel.: (8 5) 2 127 430, el. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.